Badpak twenties, zomerbloemen

Badpak twenties, zomerbloemen van WILD. Wit badpak met kort pijpje, lage rug. Sluit d.m.v. strik in de nek. Het badpak heeft een vrolijke bloemenprint en is afgezet met gele bies Het badpak is gevoerd. Kleur: wit, bloemenprint roze, geel, oranje, groen Print: zomerbloemen Materiaal: 80% polyamide, 20% elastane, voering 100% nylon (U.V. protection) Sluiting: d.m.v. strik in de nek Pijpen: korte pijpjes Bijzonderheden: vrolijk badpak in twenties stijl, geweldige kwaliteit!
Kleur Multi
Deel dit artikel: Facebook Hyves Twitter of tip een vriend(in)

De Nederlandse webwinkel Uk:kus verkoopt kinderkleding van bekende en bijzondere merken als Appaman, Koeka, Van Vilt en het brutale merk Finger in the Nose.  Uk:kus zet hiermee een aanbod neer voor de vader en moeder die hun kind niet in alledaagse kleren de deur uit sturen. Dit geldt ook voor de collectie zwemkleding voor jongens en meisjes. Vrolijk, trendy en onderscheidend, daarvoor moet u bij Uk:kus zijn.


Uw bestelling wordt door Uk:kus, mits voorradig, al binnen 2 werkdagen geleverd.

Gemiddelde levertijd Binnen 2 werkdagen
Bezorgkosten € 6,20 (gratis vanaf € 100,00 orderkosten)
Levering PostNL (TNT Post)
Track & Trace Nee
Kosten retourzending Op eigen rekening
Retour termijn Binnen 14 dagen
Betaalmethoden iDEAL, PayPal, vooruitbetaling

Nieuws: Webshop van de maand: Zalando

www.zalando.nl/Zalando ............. aaahhh. Wie kent de gillende schoenen dames en tegenwoordig ook gillende sportende heren niet? Tegenwoordig kun je bij Zalando voor van alles terecht. En dus ook voor zwemkleding. Een handige, overzichtelijke website met een uitgebreid aanbod van bikini’s, badpakken, zwembroeken en accessoires.

 
Is dit toch niet wat je zoekt? Misschien zijn onderstaande aanbiedingen iets voor jou?
De nieuwste badmode en het grootste online aanbod ( 19.402 producten )